Union Dining Table
1000
грн.
3200
грн.
Прайс
Бразилія
Santos
250 г - 185 грн
1 кг - 640 грн
Ефіопія
Djimmah - 5
Класичний представник цього регіону, має легке тіло, завдяки натуральній обробці баланс смаку зміщений до солодкості, підійде для людей, які полюбляють легку каву.
Перу
Cajamarca - Gran Mirador
Насичена оксамитова кава, яка має яскраву яблучну кислинку та високу карамельну солодкість, завдяки анаеробній ферментації на протязі 18 годин, буде до смаку яскравим людям.
Індія
Robusta Cherry AA
Кава для поціновувачів чистої робусти, дуже насичена та має характерний смак, допоможе швидко прокинутися вранці.
Ефіопія
Sidamo Gr.4
Кава з легким тілом, завдяки натуральній обробці у смаку яскраво відчутні червоні ягоди, ранковий еспресо схожий на соковиту ягідку, великий плюс цього лоту це стабільність чашки, кожен бариста буде у захваті!) 
Ефіопія
Cuji 
Підійде для альтернативних методів заварювання, має притаманну для цього регіону кислинку та смак спілого абрикосу з післясмаком бергамоту. Коли хочеш чогось зрозумілого та простого.
Бразилія
Minas Gerais
Для любителів соковитої фільтр кави, у смаку яскрава слива, шоколад та з хрусткою кислинкою, завдяки хані обробці має високу солодкість, одним словом та сама ідеальна кава для альтернативи)
Бразилія
One shot 50/50 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки , забезпечують солодкий присмак. Підійде для людей, які не хочуть відчувати кислотність у своїй ранковій каві.
Бразилія
Long shot 80/20 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки. Кава для тих, кому подобається класичний профіль , але не вистачає міцності смаку та бодьорості.
Ефіопія
One shot 50/50 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки. Кава для тих, кому подобається класичний "ефіопський" профіль, але не вистачає міцності смаку та бадьорості.
Ефіопія
Long shot 80/20 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки. Кава для тих, кому подобається класичний "ефіопський" профіль , але не вистачає міцності смаку та бодьорості.