Union Dining Table
1000
грн.
3200
грн.
Прайс
Бразилія
Santos
250 г - 185 грн
1 кг - 640 грн
Ефіопія
Djimmah - 5
Класичний представник цього регіону, має легке тіло, завдяки натуральній обробці баланс смаку зміщений до солодкості, підійде для людей, які полюбляють легку каву.
1 кг - 635 грн
Перу
Cajamarca - Gran Mirador
Насичена оксамитова кава, яка має яскраву яблучну кислинку та високу карамельну солодкість, завдяки анаеробній ферментації на протязі 18 годин, буде до смаку яскравим людям.
1 кг - 665 грн
Індія
Robusta Cherry AA
Кава для поціновувачів чистої робусти, дуже насичена та має характерний смак, допоможе швидко прокинутися вранці.
1 кг - 535 грн
Ефіопія
Sidamo Gr.4
Кава з легким тілом, завдяки натуральній обробці у смаку яскраво відчутні червоні ягоди, ранковий еспресо схожий на соковиту ягідку, великий плюс цього лоту це стабільність чашки, кожен бариста буде у захваті!) 
1 кг - 640 грн
Ефіопія
Cuji 
Підійде для альтернативних методів заварювання, має притаманну для цього регіону кислинку та смак спілого абрикосу з післясмаком бергамоту. Коли хочеш чогось зрозумілого та простого.
1 кг - 800 грн
Бразилія
Minas Gerais
Для любителів соковитої фільтр кави, у смаку яскрава слива, шоколад та з хрусткою кислинкою, завдяки хані обробці має високу солодкість, одним словом та сама ідеальна кава для альтернативи)
1 кг - 800 грн
Бразилія
One shot 50/50 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки , забезпечують солодкий присмак. Підійде для людей, які не хочуть відчувати кислотність у своїй ранковій каві.
1 кг - 580 грн
Бразилія
Long shot 80/20 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки. Кава для тих, кому подобається класичний профіль , але не вистачає міцності смаку та бодьорості.
1 кг - 600 грн
Ефіопія
One shot 50/50 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки. Кава для тих, кому подобається класичний "ефіопський" профіль, але не вистачає міцності смаку та бадьорості.
1 кг - 560 грн
Ефіопія
Long shot 80/20 
Суміш зерен обсмажені під еспресо, натуральної обробки. Кава для тих, кому подобається класичний "ефіопський" профіль , але не вистачає міцності смаку та бодьорості.
1 кг - 580 грн